Śledź nas na Facebooku

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

 • Ochraniacze żelowe WSH
  Ochraniacze żelowe WSH

  Ochraniacze WSH na rzepy Żelowe ochraniacze -ciepło/zimno z możliwością...

  140,00 zł
 • Ochraniacze żelowe WSH
  Ochraniacze żelowe WSH

  Ochraniacze WSH na rzepy Żelowe ochraniacze -ciepło/zimno z możliwością...

  140,00 zł
 • OCHRANIACZE YORK VENA
  OCHRANIACZE YORK VENA

  Ochraniacze York VENA Komplet eleganckich ochraniaczy zapinanych na...

  169,00 zł

Cześć!

Jesteśmy Ula - od dziecka kochająca konie, jeździecka rekreantka i wielka miłośniczka kopytnych i Patrycja - wychowanka Stada Ogierów, zawodniczka startująca, znająca się nie tylko treningu skokowym ale również na pracy z młodymi końmi. Razem z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi, tworzymy team W’SH.

Jesteśmy niewielkim, ale zgranym zespołem, w skład którego - poza czynnikiem ludzkim - wchodzą dwie suczki posokowca bawarskiego - Astoria i Mia. Są najlepszymi testerkami wytrzymałości naszych produktów - ta rasa psów nie bez powodu określana jest mianem “pies - demolka”! W naszej drużynie nie mogło zabraknąć także kopytnych. Zasilają ją dwie klacze Novocaina i kucka I`Merci oraz jedyny mężczyzna w naszym zespole - Crater. Warto dodać, że nasi pupile nie tylko są naszą inspiracją, ale też niestrudzenie współpracują z nami na każdym etapie naszej pracy!

W’SH powstało dzięki pasji, jaką dzielimy - zamiłowaniu do jeździectwa. Jako osoby na co dzień przebywające z końmi i psami, szybko dostrzegłyśmy, że na rynku brakuje nietuzinkowych, ale jednocześnie prostych i wytrzymałych akcesoriów dla zwierząt. Przecież smycze, obroże, linki czy posłania nie muszą być jednokolorowe i nudne! Dlatego postanowiłyśmy wprowadzić na rynek akcesoria do treningu jeździeckiego oraz do wspólnej pracy na spacerach. Wyszłyśmy z założenia że skoro nie możemy znaleźć tego co chcemy - zrobimy to same!

W W’SH współpracujemy wyłącznie z najlepszymi markami, produkującymi akcesoria dla zwierząt - auuu.pl, mykotty.pl, UNIPASZ oraz Lukar. Jesteśmy otwarte na współdziałanie z firmami, które przedkładają dobro czworonożnych przyjaciół nad zysk. Wprowadzamy na rynek również własną markę odzieży do treningów. Chcemy podzielić się z Tobą naszymi pomysłami i pokazać Ci, że akcesoria dla zwierząt mogą być gustowne, wygodne i jednocześnie wytrzymałe.

Wierzymy, że grono naszego teamu powiększy się także o Ciebie – niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem jeździectwa, czy właścicielem czworonożnego psiego przyjaciela. Nasza przygoda zaczyna się tutaj i serdecznie zapraszamy Cię do uczestniczenia w niej. Wiemy że razem możemy stworzyć coś pięknego.